Cennik

Konsultacja 100zł

Pedicure podologiczny

Podstawowy- 170
Rozszerzony- 200
Specjalistyczny – 240
*malowanie lakierem klasycznym, hybrydą +30 zł
Na pielęgnacyjny zabieg podologiczny zapraszam osoby, które nie mierzą się z problemami stóp – to zabieg profilaktyczny. Podczas zabiegu usuwamy fizjologiczne, niewielkie zrogowacenia oraz perfekcyjnie opracowujemy paznokcie.
Wariant Rozszerzony obejmuje usunięcie zrogowaceń (np. Odcisków) sprawiających dyskomfort.
Wariant Specjalistyczny został zaprojektowany dla osób ze znacznymi problemami stóp takimi jak np. mocno pękające pięty, bolesne zrogowacenia czy rogowiec skórny.

Usunięcie odcisku/modzeli

1-2 odciski 120 zł
każdy następny + 20 zł

Każda stopa jest inna i wymaga indywidualnej analizy, by działać skutecznie i zapobiegać nawrotom powstawania odciskówi modzeli. Przyczyn może być wiele: specyficzna budowa stopy, zaburzenia biomechaniczne stopy, rodzaj obuwia, rodzaj pracy, dieta, choroby, leki, problemy endokrynologiczne i wiele wiele innych. W zależności od tego jakie czynniki u Państwa się nałożyły będziemy działać w nieco inny sposób. Ale jedno jest pewne – zabieg będzie zupełnie bezbolesny. Nawet jeżeli teraz odciski bardzo bolą nawet przy najmniejszym dotyku!
Najczęstszym komentarzem pod koniec wizyty jest:
“To już? Przecież ja nawet nic nie poczułam_em! A tak się bałam_em.”

Podcięcie i opracowanie wrastającego paznokcia 140zł

Zaczerwienienie, obrzęk, często wysięk i krew. A dodatkowo ogromny ból. Kiedy zaczynają się pojawiać takie objawy natychmiast umów się na wizytę! To nie mija samo, a im szybciej się zobaczymy tym szybciej zapomnisz o problemie. Z dużą uwagą i delikatnością usunę wrastający element paznokcia.
WAŻNE! Wrastanie paznokci nie jest wskazaniem do zrywania płytki paznokcia!

Manicure 100 zł

Manicure – podczas tego zabiegu, zadbam o estetyczny wygląd Twoich dłoni. Opracuję płytkę paznokcia, pozbędę się uciążliwie zadzierających się skórek a na koniec, zastosuję peeling w celu zmiękczenia naskórka.

Manicure klasyczny 110 zł

Wizyta obejmuje manicure z pomalowaniem paznokci klasycznym lakierem. Jest to idealny zabieg aby zadbać o dłonie a jednocześnie sprawić sobie trochę kolorowej przyjemności.

Manicure hybrydowy 120 zł

Manicure hybrydowy, daje nam możliwość wyrównania płytki a jednocześnie cechuje się niezwykłą trwałością. Jest idealnym wyborem na czas urlopu. Podczas wizyty wykonujemy
manicure a paznokcie malujemy lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie led.

Założenie klamry
1szt. 180 zł
2szt. 300 zł

Badania mykologiczne 130 zł

Badania w kierunku łuszczycy gen HCLA-CV6 – 300 zł

Opracowanie pękających pięt 150zł

Zabieg rozpoczyna się dokładną analizą i wywiadem tak, by ocenić przyczyny powstawania tego problemu. Na tej podstawie opracowujemy dalszy plan terapii tak, by wyeliminować możliwie dużo czynników powodujących problem lub dołączyć dodatkowe elementy minimalizujące ich skutki.
Następnie za pomocą bardzo precyzyjnych narzędzi opracuję każde pęknięcie i szczelinkę na pięcie. Dzięki temu regeneracja skóry przebiega kilkukrotnie szybciej! Na tak przygotowaną skórę aplikujemy produkty z wysokoskoncentrowanymi składnikami
regenerującymi.

Klamra na wrastające/ wkręcające paznokcie

1 szt 180
2 szt 300

Dzięki indywidualnemu dobraniu odpowiedniego systemu korekcyjnego paznokcie nabierają piękny naturalny kształt, przywraca się różowe zabarwienie płytki oraz, co
najważniejsze, znika ból. Samo założenie klamry ortonyksyjnej jak i terapia są zupełnie bezbolesne, a wręcz przynoszą natychmiastową ulgę.

Usunięcie krwiaka podpaznokciowego 100zł

Ból towarzyszący pojawieniu się krwiaka podpaznokciowego po urazie jest ogromny.
Aby się go pozbyć, na wizycie odbarczę krwiaka i usunę zalegającą krew, co zmniejszy tworzące się pod płytką ciśnienie, efekt jest natychmiastowy!

Rekonstrukcja płytki paznokciowej 150 zł

Dzięki niej możemy stworzyć protezę paznokcia, która pozwoli nam czuć się komfortowo. Podczas zabiegu oczyszczamy płytkę paznokcia, następnie za pomocą specjalnego preparatu podologicznego, formujemy nowy paznokieć.
*warunkiem nałożenia rekonstrukcji jest posiadanie minimum 30% naturalnej płytki paznokcia oraz brak zmian chorobowych

Oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo (grzybica, grube, przerośnięte
paznokcie)

1 palec 150 PLN
do 3 palców 220 PLN
wszystkie palce 300 PLN

Opracowanie paznokci zakażonych grzybicą, grubych, przerośniętych, sprawiających kłopoty w pielęgnacji domowej. Podczas zabiegu, specjalistycznymi narzędziami bezboleśnie opracuję płytki paznokci. W zależności od przyczyny problemu dobierzemy odpowiedni preparat podologiczny wspomagający terapię

Usuwanie brodawek wirusowych

1- brodawka – 100zł
2-3 brodawki – 150zł
Cała stopa – wyceniana indywidualnie podczas konsultacji.

Na wizycie, po przeprowadzonym wywiadzie podologicznym, zaproponuję indywidualnie dobraną terapię. Wytłumaczę skąd biorą się brodawki i jak możemy się przed nimi zabezpieczyć. Podam zalecenia domowe, które pozwolą nam w jak najszybszym tempie pozbyć się tej dolegliwości.

Zmiana opatrunku 100 zł

Badanie bakteriologiczne 130 zł

Przed wykonaniem zabiegu zalecam wizytę konsultacyjną na której istnieje możliwość określenia wysokości
kosztów interesującej Państwa usługi. W przypadku gdy na jednej wizycie wykonujemy wiele usług np.
pobieramy materiał do badania mykologicznego (130zł) plus oczyszczamy paznokcie chorobowe (150zł)

Ceny za usługi SUMUJĄ SIĘ.

Zapraszam do Kontaktu

Dla każdego pacjenta znajdę odpowiednią terapię


Justyna Kaczmarek
Osiedle Różane 9 H (pawilon)

58-200 Dzierżoniów